Školský rok 2018/19
Úspechy
Školský rok 2018/19
Úspechy
Úspešní študenti v školskom roku 2018/2019
Školský rok 2018/2019
Peter Zubrický, I.A
3. miesto v diecéznom kole biblickej olympiády
5. miesto (úspešný riešiteľ) v krajskom kole biologickej olympiády B kategórie v teoreticko-praktickej časti
úspešný riešiteľ krajského kola chemickej olympiády C kategórie
DIPLOM
Tomáš Sedlák, septima A
3. miesto (úspešný riešiteľ) v krajskom kole biologickej olympiády A kategórie v projektovej časti
DIPLOM
Ema Dulíková, septima A
1. miesto v krajskom kole olympiády z francúzskeho jazyka
2. miesto v krajskom kole SOČ (odbor: 05 Životné prostredie, geografia, geológia), postup do celoštátneho kola
4. miesto v celoštátnom kole SOČ (odbor: 05 Životné prostredie, geografia, geológia)
3. miesto v súťaži Zelený anjel (celoslovenská súťaž)
DIPLOM DIPLOM (celoštátne) CERTIFIKÁT DIPLOM (Zelený Anjel)
Samuel Ivančík, septima A
3. miesto v krajskom kole SOČ (odbor: 04 Biológia)
úspešný riešiteľ v krajskom kole biologickej A kategórie v teoreticko-praktickej časti
DIPLOM
Laura Švajdleníková, III.A
úspešná riešiteľka v krajskom kole A kategórie biologickej olympiády v teoreticko-praktickej časti
Daniela Pastierová, septima A
1. miesto v krajskom kole SOČ (odbor: 06 Zdravotníctvo), postup do celoštátneho kola
DIPLOM
Lea Jašíčková, III.A
1. miesto v krajskom kole SOČ (odbor: 04 Biológia), postup do celoštátneho kola
2. miesto v celoštátnom kole SOČ (odbor: 04 Biológia)
DIPLOM DIPLOM (celoštátne) CERTIFIKÁT CENA DEKANA
Martin Repka, III.C
2. miesto v krajskom kole SOČ (odbor: 11 Informatika), postup do celoštátneho kola
DIPLOM CERTIFIKÁT
Adam Bóssi, III.C
2. miesto v krajskom kole SOČ (odbor: 02 Matematika, fyzika), postup do celoštátneho kola
DIPLOM CERTIFIKÁT
Alexandra Šabová, III.B
1. miesto v krajskom kole SOČ (odbor: 14 Tvorba učebných pomôcok), postup do celoštátneho kola
DIPLOM CERTIFIKÁT
Jaroslav Greguš, III.A
viacnásobný majster SR v hode diskom a vrhu guľou a 11. miesto ME U18 (juniori do 18 rokov)
ocenenie primátora mesta Nitra
Matúš Toráč, oktáva A
3. miesto v krajskom kole Ekonomickej olympiády, postup do celoslovenského kola